+38(096)155-86-99 info@paliy.kiev.ua

Що відбувається на сеансі остеопатичного балансу тіла?

57478352_w200_h200_images1Прийом кожного клієнта поділяється на первинний та повторний.

Первинний прийом передбачає :

Озвучення клієнтом його проблеми

Цей пункт є найважливішим серед усіх, адже проблема може бути різноманітного характеру (тілесна, психо-емоційна, змішана) і від того наскільки клієнт детально і правдиво опише свою проблему, буде залежати схема подальшої роботи. Після озвучення проблеми, спеціалісту, як правило, стає зрозумілий характер і походження домінуючого стану конкретної людини і методи його корекції.

Розглянемо реальний випадок:

Молода дівчина 16 років – скарги на головні болі впродовж довгого часу, які не знімаються  навіть сильними  анальгетиками та спазмолітиками. З розмови стає зрозуміло, що в більш ранньому віці дівчина пережила незначну травму черепа, а також дуже сильний психо-емоційний стрес, пов’язаний з  особистим життям, після якого, власне,  почалися подібні напади головного болю. Після почутого стало зрозуміло, що клієнт потребує комплексної допомоги (корекція напружень психо-емоційної сфери спеціальними психодинамічними техніками та корекція напружень структур черепа та шиї, які виникли внаслідок минулої травми черепа). Після отримання цієї інформації спеціаліст додатково проводить ряд діагностичних тестів руками, які дають йому можливість більш чітко зрозуміти де в тілі клієнта є пріоритетне напруження, яке і запустило цей патологічний стан. Провівши ці тести ми остаточно підтвердили свої припущення. Було проведено два коректуючих сеанси, після яких головні болі клієнтку більше не турбували.

У розглянутому прикладі змальовується важливість надання вичерпної інформації про свій стан, що і являється запорукою швидкого і сильного результату.

Ще один приклад з реальної практики.

Жінка 30років, скарги на болі в спині в районі попереково-крижового відділу позвоночника та тривожний, нестабільний сон.  З попередньої розмови та додатково проведених діагностичних тестів стало зрозуміло, що все почалося на фоні дуже сильного емоційного переживання. В процесі розмови була визначена конкретна життєва ситуація в минулому, яка продовжувала напружувати тіло клієнтки і розбалансовувати її здоров’я.

Було здійснено два сеанси Остеопатичного балансу, під час яких проведена корекція психо-емоційного стану та локальна робота із структурами позвоночника, грудної клітки, тазу та ніг. Стан жінки суттєво покращився – болі в спині пройшли, сон став спокійний, а настрій врівноважений.

Огляд та проведення діагностичних тестів :

Проводиться огляд тіла клієнта з пасивними та активними рухами. Звертається увага на об’єми рухів, рефлекси, тонусно-силові характеристики м’язів, проводиться  діагностика  на предмет «Остеопатичної дисфункції» методом «Локального прослуховування», яке проводиться руками та пошук «Об’ємної жорсткості» в тілі клієнта. Прослуховування проводиться відразу на декількох рівнях (фасції, м’язи,органи,судини,кістки та нервові тканини). Також проводиться діагностика методом пошуку ” глобальної дисфункції ” (Глобальна дисфункція – це сукупність дрібних дисфункцій, об’єднаних між собою, які проявляють де-які ознаки “співпраці” і впливають на тіло як незалежна система, здатна захоплювати всі системи організму, формує домінантні стани, які матимуть вплив як на тіло, так і на характер, звички, поведінку, оточення, соціальну адаптацію людини). Ці методи дозволяють дуже точно локалізувати основну, ключову зону дисфункції та вектори її розповсюдження в тілі.

Безпосередня корекція знайдених дисфункцій :

В залежності від того, яку інформацію ми отримали при попередній діагностиці, ми будемо використовувати ту чи іншу техніку корекції даного стану. Це може бути структуральний підхід (робота з міофасціальними та кістково-суглобовии структурами) , вісцеральний (робота з внутрішніми органами та судинами), краніо-сакральний підхід(балансування системи череп-криж), технології роботи із нейро-імунно-ендокринною системою, психодинаміка(усунення психо-емоційних напружень і їх впливів на тіло), техніки естетичного моделювання (корекція естетичних порушень лиця та тіла).Як правило робота буде мати змішаний характер і охоплюватиме декілька варантів роботи.

Повторний прийом проводиться не менше як через 4-6 днів. На повторному сеансі проводиться повторна діагностика і корекція дисфункцій, які ще залишились після першого сеансу. Таким чином  з кожним сеансом стан людини покращується. Як правило позитивна динаміка і полегшення спостерігаються вже після першого сеансу, а сама корекція приємна та зовсім безболісна.

Швидкість оздоровлення буде залежати від того, скільки життєвих сил може виділити організм людини на ліквідацію конкретного патологічного стану. Дітки і молоді люди володіють великою кількістю “ресурсу”, який можуть виділити на власне оздоровлення і кількість проведених процедур нерідко обмежується 1-2 сеансами, а от літні люди запасу життєвих сил мають менше і для їхньої стабілізації інколи потрібно більше процедур, але вони будуть не менш ефективними.
Куди діваються життєві сили? Щоб відповісти на це питання потрібно зрозуміти, що коли в тілі людини з’являється певний патологічний стан, організм повинен його скомпенсувати, щоб втрат енергії було як найменше. Отже, людина виділяє певну частину енергії на компенсацію проблеми в тілі і стан вирівнюється. Людина не відчуває болю чи дискомфорту, але змушена постійно втрачати частину енергії на підтримку цих компенсацій. Знаходячи в тілі місця куди відтікає життєва сила і ліквідовуючи дисфункцію, ми тим самим вивільняємо великі порції енергії, які втрачались даремно. Тепер вони можуть бути затрачені на пріоритетніші завдання в тілі – самосцілення, довголіття, духовний ріст !

Бажаю міцного здоров’я!

Олександр Палій.